Gigabitowy ruter z trzyzakresowym modułem bezprzewodowym

 1. Asus opracował router standardu 802.11ac, który jest właściwie dwoma routerami w jednej obudowie. Podobnie jak wszystkie nowsze modele, działa w pasmach 5 GHz (MIMO 3×3,1300 Mb/s) i 2,4 GHz, ale w paśmie 5 GHz korzysta z dodatkowego układu radiowego i zestawu anten, co daje kolejne 1300 Mb/s. Ponadto technologia Broadcom TurboQAM zwiększa teoretyczną przepustowość pasma 2,4 GHz z 450 do 600 Mb/s. Asus zastosował w routerze rozwiązanie AiProtection z technologią firmy Trend Micro, które ma cztery kluczowe funkcje:
 • Router Security Scan (sprawdza konfigurację pod kątem bezpieczeństwa),
 • Malicious Site Blocking (ogranicza dostęp do złośliwych stron),
 • Vul-nerability Protection (broni przed atakami słabo chronione urządzenia),
 • Infected Device Detection and Blocking (zabezpiecza zainfekowane urządzenia).

Gigabitowy ruter z trzyzakresowym modułem bezprzewodowym AC3200 oferuje:

 • Ultraszybkie Wi-Fi 802.11ac o sumarycznym transferze 3200 Mb/s na trzech zakresach pozwalającym na płynne odtwarzanie wideo w rozdzielczościach 4K/UHD, udostępnianie dużych plików i granie online z niskimi opóźnieniami.
 • Trzyzakresowy Smart Connect automatycznie wybiera najszybszy z trzech dostępnych zakresów częstotliwości dla każdego z urządzeń, kierując się szybkością tego urządzenia, siłą sygnału i tym w jakim stopniu pasmo jest zajęte.
 • Wbudowane porty USB 2.0 i USB 3.0 – nawet 10-krotnie szybszy transfer danych, obsługa drukarek sieciowych i urządzeń dongle 3G/4G.
 • Graficzny interfejs ASUSWRT oferuje łatwą konfigurację, w 30 sekund i bez użycia płyty CD i zapewnia zaawansowaną kontrolę nad siecią.
 • AiProtection z Trend Micro oferuje trzykrotnie silniejszą ochronę sieci, jak również opcje kontroli rodzicielskiej i ochronę prywatności.
 • ASUS AiCloud umożliwia dostęp, synchronizowanie, udostępnianie i strumieniowanie danych z podłączonego do sieci urządzenia.

RT-AC3200, jak wszystkie urządzenia sieciowe firmy ASUS, poddany został wymagającym testom kompatybilności. RT-AC3200 działa bez problemu z dużą liczbą adapterów, odtwarzaczy multimedialnych i innych urządzeń bezprzewodowych – obsługuje nawet konsole gier Xbox One i PlayStation 4.Gigabitowy ruter wyglad Gigabitowy ruter z trzyzakresowym modułem bezprzewodowym

Router RT-AC3200 ma kosztować około 1300 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Online Drugstore,cheap Sertraline,Free shipping,acheter levothroid,Discount 10%