Tour guide nowoczesny system głosowy

tour guide tell me r

Gdzie mają zastosowanie systemy tour guide odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo poniżej:

Zapraszamy do zaznajomienia się z przenośnymi także stacjonarnymi systemami urządzeń do radiowej transmisji głosowej nazywanymi Tour Guide Systemami.
Czym charakteryzują się urządzenia Audio Guide? czyli kilka podstawowych informacji o tym urządzeniu: Na wstępie warto nadmienić, że  jest to innowacyjny sprzęt do oprowadzania turystów.

Tour Audio Guide to nowoczesne, przenośne urządzenie które służy do bezprzewodowej wymianie informacji, nazywane także audioprzewodnikiem. Sprzęt audio guide został zaprojektowany w taki sposób, by pomagać w codziennej pracy przewodnikom turystycznym, tłumaczom, jak również prezenterom. Komplety tourguide stosuje się w turystyce, na kongresach czy instruktażach. Używając Tour Guide podwyższamy komfort wymiany informacji międzyludzkiej, a wasza aktualna praca stanie się łatwiejszą.

Zobacz jakie to proste:

System tour guide zbudowany jest z nadajnika, przez który komunikuje się przewodnik wycieczki, posiada również komplet odbiorników – słuchawek, jakie noszą słuchacze. Urządzenia tourguide są bardzo proste w obsłudze, należy podpiąć słuchawkę do urządzenia audio-guide, włączyć je i od razu każdy uczestnik wycieczki może doświadczyć prawdziwego zwiedzania. Jeżeli chodzi o zastosowanie sprzętu tourguide jest mnóstwo i od czasu do czasu nasi klienci podrzucają nam nowe.

Profesjonalny Cyfrowy System Multi Tour Guide 2,4 GHz kilka modeli:

  • MTT-T (TelMe TRM)

  • TelMe TM + PM01

  • TelMe TM + CM01

  • TelMe RM

  • PM-01 Mikrofon

  • TelMe E

tour guide

tour guide

Źródło: http://intekpolska.pl/77-multicom-tour-guide-system-mini-teatr

Tour Audio Guide możemy umieścić w poręcznej walizce, która może pełnić funkcję – ładowarki. Akumulatorki bez przerwy muszą być umieszczone w urządzeniu, wkładając je do pudełka, dokonujemy ich automatycznego ładowania. System audio-guide znakomicie sprawdzi się również w trakcie słuchania konferencji, w trakcie której uczestnik może samodzielnie dostosowywać głośność urządzenia przyciskami plus + oraz minus -.

Nie jesteś przekonany co do zakupu, możesz system głosowy tour guide wypożyczyć. Jaki jest koszt wypożyczenia ?

  • Cena za systemu tour guide będzie zależna od liczby odbiorników jak również czasu na jaki zdecydują się Państwo wypożyczyć sprzęt.
  • Sprzęt transmisji radiowej i jego cena zależą również od tego jak długo Państwo z nami współpracujecie, dla stałych klientó mamy duże rabaty
  • Sprzęt tourguide powinien być ubezpieczony więc prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Online Drugstore,cheap Sertraline,Free shipping,acheter levothroid,Discount 10%